Usługi medyczne w Goleniowie

Profesjonalne wybielanie zębów

2017-12-09 | Mateusz Janicki

frazy kluczowe: zdrowie, stomatologia, implanty, protetyka

W stomatologii od kilku lat dzieje się bardzo wiele. Leczenie sprawia coraz mniej bólu, a nowoczesne metody pozwalają na skuteczne usunięcie kamienia nazębnego oraz na wybielenie zębów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się zabiegi wybielania, bowiem te wykonywane w domu na ogół nie przynoszą tak spektakularnych rezultatów jak wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym.
Nic więc dziwnego, że coraz większa liczba osób decyduje się odwiedzić gabinet stomatologiczny przede wszystkim po to, by zapewnić sobie nie tylko zdrowy, ale i biały uśmiech. Dentysta oczywiście na początku musi sprawdzić stan naszego uzębienia - dzięki temu możemy dowiedzieć się, jakich efektów należy się spodziewać.

Profesjonalne wybielanie w gabinecie stomatologicznym zazwyczaj rozpoczyna się od leczenia próchnicy lub wymiany plomb. Bo warunkiem przeprowadzenia takiego zabiegu są zdrowe zęby oraz szczelne plomby. Czasem na czas wybielania lekarz stomatolog może założyć tymczasowe plomby.

Po zabiegu zostają one wymienione na wypełnienia pasujące kolorystyką do rozjaśnionych zębów. Warto dodać, że wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym zazwyczaj pozwala na osiągnięcie znacznie bardziej satysfakcjonujących rezultatów w porównaniu do wybielania zębów domowymi sposobami.
Więcej informacji o wybielaniu na tej stronie