Usługi medyczne w Goleniowie

Rehabilitacja po wypadku tylko w Resurs

2017-01-03 | Krzysztof Gawor

frazy kluczowe: uroda, lekarstwa, leczenie, rehabilitacja, wrocław, resurs, góry

Jakiś czas temu uległam poważnemu wypadkowi. Na szczęście lekarze jakoś poskładali mnie w jedną całość, niestety rehabilitacja była żmudna i długotrwała. Ale dzielnie na nią chodziłam gdyż doskonale zdawałam sobie sprawę, że tylko masaże i inne zabiegi rehabilitacyjne pozwolą mi funkcjonować tak jak przed wypadkiem. Panie rehabilitantki polecały mi wyjazd na jakiś turnus. Niestety ze względu na moje ograniczone finanse, w grę wchodziła tylko i wyłącznie oferta turnusów rehabilitacyjnych z dofinansowaniem. 
Niestety nie jest łatwo znaleźć taką ofertę.
Większość ośrodków oferujących takie rehabilitacyjne turnusy ma ofertę dla klientów prywatnych i bogatych. Niestety nasza służba zdrowia nie lubi udzielać dofinansowań, a jak już takowe oferuje, to trzeba na nie czekać w długiej kolejce. Poruszyłam więc wszelkie znajomości i udało się. Znalazłam ośrodek oferujący turnusy rehabilitacyjne w górach i nad morzem. Załatwiłam wszelkie formalności, uzyskałam zaświadczenie o dofinansowaniu i pojechałam leczyć ciało i duszę. Już od dziecka uwielbiałam morze. Często spędzałam tam wakacje, najpierw z rodzicami a później z własnymi dziećmi. Teraz pojechałam sama. 
Mam nadzieję, że miło spędzę ten czas, a masaże i wszystkie lecznicze zabiegi, w połączeniu z nadmorskim powietrzem, postawią mnie na nogi. Pora przecież wrócić do pracy i do normalnych, domowych obowiązków. Jestem jeszcze stosunkowo młoda i chciałabym cieszyć się życiem a przede wszystkim moimi dziećmi. A w przyszłości pomóc im wychowywać ich dzieci a moje wnuki.