Usługi medyczne w Goleniowie

zdrowie

Profesjonalne wybielanie zębów

2017-12-09 | Mateusz Janicki

frazy kluczowe: implanty, protetyka, stomatologia, zdrowie

(...) W stomatologii od kilku lat dzieje się bardzo wiele. Leczenie sprawia coraz mniej bólu, a nowoczesne metody pozwalają na skuteczne usunięcie kamienia nazębnego oraz na wybielenie zębów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się zabiegi wybielania, bowiem te wykonywane w domu na ogół nie przynoszą tak spektakularnych rezultatów jak (...)

Rak prostaty to problem - pomożemy Ci z nim

2017-01-08 | Mateusz Janicki

frazy kluczowe: medycyna, uroda, zdrowie

(...) W medycynie jedną z najczęstszych, poważnych chorób występujących u mężczyzn jest rak prostaty. Występuje on bardzo często – szacuje się, że jest aktualnie jest on drugim pod względem częstości nowotworem złośliwym rozpoznawanym u mężczyzn w Polsce. Wyprzedza go jedynie rak płuc, który jest najczęstszą chorobą palaczy. W Polsce liczba nowo rozpoznanych zachorowań na ten nowotwór prostaty błyskawicznie się zwiększa, z każdym rokiem liczba chorych zwiększa się o ok. 2-3%. Problemy takie jak rak prostaty są często lekceważone we wczesnej fazie przez samych pacjentów przez lekceważenie występujących objawów.Objawami tej (...)

Logopeda dla dorosłych

2015-03-09 | Natalia Grochowiak

frazy kluczowe: leczenie, uroda, zdrowie

(...) Z pacjentami logopedów najczęściej kojarzą się nam małe dzieci, które mają problemy z nauczeniem się poprawnej wymowy. Jednak czasem wizyta u logopedy jest konieczna również w przypadku dorosłych osób. Wizyta u logopedy jest absolutnie niezbędna w przypadku ludzi, którzy w wyniku różnego rodzaju chorób układu nerwowego (jako przykłady tego rodzaju chorób można wymienić między innymi udary mózgu, chorobę Parkinsona, chorobę Alzheimera i tym podobne) mają zaburzoną mowę i znaczące problemy z komunikowaniem się. (...)

Czym tak naprawdę zajmuje się anestezjolog ?

2014-08-25 | Natalia Grochowiak

frazy kluczowe: apteki, leczenie, zdrowie

(...) Jak przyznają sami medycy, to właśnie praca dla anestezjologa jest tą najbardziej opłacalną w całej branży. W ślad za zarobkiem idzie jednak olbrzymia odpowiedzialność przy wykonywanych przez tego rodzaju specjalistę obowiązkach i nawet najmniejszy błąd może być tragiczny w skutkach. Według wyliczeń, na rynku polskim pracuje około 4889 anestezjologów - to zdecydowanie za mało, dlatego rynek pracy jest otwarty na tychże medyków. Praca dla anestezjologów jest łatwo osiągalna, większy problem natomiast jest z ilość specjalistów tego rodzaju. Obecnie istnieje nawet wiele przypadków, kiedy jeden anestezjolog pracuje w kilku placówkach na zmianę. Jest to spory problem, bo wiadomo, (...)

Apteczne promocje

2014-05-08 | Mateusz Janicki

frazy kluczowe: apteka, zakupy, zdrowie

(...) Sytuacja w naszym kraju na rynku leków OTC gwałtownie się zmienia. Co roku notowany jest kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży. Nasi rodacy niezwykle ochoczo zaopatrują się w leki bez recepty. Sprzyjające ku temu są szczególnie mroźne zimy, okresy mizerniejszej pogody, jak również histeryczne informacje dziennikarskie o epidemii zapadnięć na grypę świńską czy też ptasią. Nasi rodacy kupują tanie leki nieomalże tak jak makaron, bułki czy masło w supermarkecie. Nie wszyscy preferują robienie zakupów w typowej aptece osiedlowej, mimo iż te są zakładane wszędzie jedna przy drugiej. Wychodzi jednak, że proponowane przez apteki internetowe te same leki potrafią być nawet o % tańsze. Internet daje piekielną prostotę natychmiastowego zestawienia kosztów zakupu kosmetyków lub lekarstw. Dlatego też każda apteka online aby (...)

Profesjonalne zaopatrzenie medyczne

2014-03-20 | Natalia Grochowiak

frazy kluczowe: lekarstwa, medycyna, stomatologia, zdrowie

(...) Charakterystyka rynku medycznego, a już szczególnie medycyna sportowa, to obszary, jakie stawiają przed produktami dla pacjenta czy też produktami dla seniora bardzo ostre wymagania oraz nakładają przepisy wymagające stosowanie surowych norm bezpieczeństwa.Polko Units nie omija żadnych liczących się w Europie i na świecie targów sprzętu medycznego, zatem nasz sklep stomatologiczny zatroszczy się na (...)

Seksuolog radzi

2014-02-17 | Krzysztof Gawor

frazy kluczowe: apteki, leczenie, medycyna, zdrowie

(...) Zaburzenia erekcji, w skrócie ED (ang. erectile disfunction) to sytuacja, gdy mężczyzna nie jest w stanie utrzymać swojego członka w erekcji umożliwiającej odbycie stosunku seksualnego. Problemy z erekcją nie są domeną tylko mężczyzn w podeszłym wieku i tak samo mogą dotykać mężczyzn w średnim wieku, młodych. Nierzadko impotencja idzie niestety w parze z innymi typowymi chorobami lub schorzeniami takimi jak: cukrzyca, zmiany miażdżycowe albo zbyt duże ciśnienie tętnicze. Problemy z potencją są spowodowane wieloma różnorakimi przyczynami, które podzielić można na typowe dwie grupy: czynniki o podłożu psychologicznym i elementy o podłożu fizycznym.Determinanty o podłożu (...)

Ubezpieczamy swoje zdrowie

2014-01-24 | Mateusz Janicki

frazy kluczowe: leczenie, medycyna, ubezpieczenia, zdrowie

(...) Ubezpieczenie zdrowotne musi mieć charakter dobrowolny. Nie można ludzi przymusić, żeby nabywali dodatkowe ubezpieczenia medyczne. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby do NFZ odprowadzać składki, co nam zagwarantuje dostęp do państwowej służby zdrowia, a jednocześnie wykupić w wybranym funduszu zdrowotnym dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Chorobą drążącą w naszym kraju publiczną służbę zdrowia jest brak odpowiedniej ilości środków finansowych, niegospodarne trwonienie środków i nieumiejętne zarządzanie. Rozwiązaniem tego problemu mogłyby być prywatne ubezpieczenia zdrowotne. Uchwalona ostatnio przez sejm ustawa zdrowotna otwiera drogę do komercjalizacji oraz prywatyzacji zakładów opieki zdrowotnej. Przy jej przyzwoleniu szpitale, ośrodki medyczne oraz przychodnie mogły będą zostać skomercjalizowane i świadczyć na normalnych warunkach rynkowych usługi medyczne. Żeby nas stać było na (...)

Fruit power

2013-12-21 | Natalia Grochowiak

frazy kluczowe: apteki, dieta, lekarstwa, medycyna, zdrowie

(...) Dieta - popularna jest zawsze.Słowo dieta właściwie oznacza racjonalny sposób żywienia. Powszechnie używana jest nazwa w stosunku do diet wyszczuplających.Ile jest rodzajów diet? Która z diet jest najlepsza? Każda dieta powinna być zbilansowana i dostarczać (...)

W czym dentysta może nam pomóc?

2013-12-05 | Krzysztof Gawor

frazy kluczowe: medycyna, stomatologia, zdrowie

(...) Obecnie coraz lepiej rozwija się stomatologia kosmetyczna. Coraz częściej nawet wykształceni stomatolodzy zakładają sobie gabinety, w których wykonują usługi stomatologiczne, tylko i wyłącznie z zakresu kosmetyki. Do takich usług zalicza się np. wybielanie zębów, licowanie, czyszczenie zębów, uzupełnianie braku zębów czy też korekty kształtu koron.Najwięcej osób korzysta mimo wszystko z wybielania zębów. Istnieje wiele sposobów na wybielanie, jednak stomatolodzy zalecają wybielanie zębów metodą nakładową. Jest to najskuteczniejsza metoda, dzięki czemu cieszy się tak dużym powodzeniem. Na takie wybielanie decydują się najczęściej kobiety, przed jakimiś ważnymi (...)

Niewdzięczny zawód

2013-11-29 | Krzysztof Gawor

frazy kluczowe: leczenie, medycyna, stomatolog, zdrowie, zęby

(...) skłonności genetyczne oddające nas w ręce próchnicy zębów.Szeroki wachlarz usług stomatologicznych oferuje nam nie tylko zabiegi ratujące nasze zęby, ale również zabiegi kosmetyczne. Wybielanie zębów, lakierowanie ich, koronki. Piękny, zadbany uśmiech jest w cenie dobrego imagu dla współczesnego człowieka. Co jeszcze tak bardzo jest dobrą wizytówką człowieka jak promienny, śnieżnobiały uśmiech? To nas (...)

Usługi psychoterapeuty

2013-11-25 | Natalia Grochowiak

frazy kluczowe: apteki, leczenie, psychologia, uroda, zdrowie

(...) Sama psychoterapia jest techniką, którą dobiera psychoterapeuta i pacjent jako technikę niwelowania zaburzeń osobowości, zaburzeń nerwicowych i zaburzeń lękowych. W momencie swoich narodzin psychoterapia była uznawana za część szerszej nauki - psychoanalizy. Obszarem zainteresowania pomocy psychospołecznej jest zaś pomoc w pozycjach kryzysowych, lecz nie ma to (...)

Proces odchudzania

2013-10-29 | Natalia Grochowiak

frazy kluczowe: apteki, lekarstwa, odchudzanie, uroda, zdrowie

(...) Powszechne stało się uciekanie do popularnej głodówki, której przypisuje się legendarne a także zbawienne wręcz właściwości dla naszych organizmów. To skrajnie niebezpieczny sposób odchudzania, który prowadzić może do znacznych zaburzeń funkcjonowania naszych organizmów lub wręcz do anoreksji. Popularne są także tabletki na odchudzanie, albo też stosowanie magicznych diet (...)

Jak poprawić wyniki sportowe?

2013-09-12 | Krzysztof Gawor

frazy kluczowe: medycyna, uroda, zdrowie

(...) Długi staż w branży obsługującej zaopatrzenie medyczne pozwolił nam w wystarczająco dużym stopniu sprawdzić artykuły medyczne czy też artykuły rehabilitacyjne obecne w sprzedaży. Ufamy w fachowość zaopatrzenia medycznego, jakie całościowo zabezpiecza funkcjonowanie jednostek zdrowotnych oraz z reguły stanowi kontynuację albo doprecyzowanie procesów odnowy biologicznej a także rehabilitacji, zabiegów a także procedur medycznych.Przedsiębiorstwo Evidental oferuje wyposażenie gabinetów lekarskich w sprzęt rehabilitacyjny.Sklep medyczny Evidental już bez mała od lat (...)

Przerost prostaty

2013-08-08 | Krzysztof Gawor

frazy kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa, medycyna, uroda, zdrowie

(...) Nieleczony rozrost prostaty może prowadzić do stosunkowo poważniejszych schorzeń takich jak: rak prostaty lub też rak gruczołu krokowego. Dlatego istotne jest, żeby profilaktycznie każdy mężczyzna po 40-ce poddawał się każdego roku badaniu per rectum, a więc przez odbyt. Umożliwia ono bardzo szybkie zlokalizowanie komórek rakowych, a dzięki temu można z sukcesem prowadzić leczenie raka prostaty hormonami. Terapia taka jest jednak kosztowna i nie w każdym przypadku daje efekty dobre. Jeśli rokowania lekarskie nie są zbyt dobre, i dodatkowo pojawiły się (...)